WHAT is LunchBrake?
LunchBrake is a one month machsom, starting Rosh Chodesh Iyar and running until Rosh Chodesh Sivan, that takes place in participating schools during lunchtime.

WHO is part of LunchBrake ?

School Name City State
Bais Chana Academy High School for Girls Orange CT
Beis Chaya Mushka Monsey NY
Bnos Chomesh Acadamy Brooklyn NY
Bais Rivka School for Girls Brooklyn NY
Bais Rivka School for Girls Brooklyn NY
Yeshiva Schools Pittsburgh PA
Beis Chana High School Miami FL
Rohr Bais Chaya Academy Tamarac FL
Ohel Chana High School Los Angeles CA
Hebrew Acadamy Chabad Huntington Beach CA
Bais Yaakov of Boston Brighton MA
NEAT Providence RI
Bais Yaakov of Waterbury Waterbury CT
Bais Yaakov of Passaic Passaic NJ
Ilan High School Ocean NJ
Bais Leah High School Howell NJ
Bet Yaakov of Jersey Shore West Long Branch NJ
Ateres Nechama High School Lakewood NJ
Bais Kaila Torah High School Lakewood NJ
Bais Shaindel High School Lakewood NJ
Bais Shaindel High School Lakewood NJ
Bais Yaakov High School of Lakewood Lakewood NJ
Bais Yaakov High School of Lakewood Lakewood NJ
Maalot Bnot Yisroel Lakewood NJ
Meon HS @ Bnos Melech of Lakewood Lakewood NJ
Oros BY Lakewood NJ
Oros BY Lakewood NJ
Shiras Devorah High School Lakewood NJ
Shiras Devorah High School Lakewood NJ
Reenas Bais Yaakov Highland Park NJ
Manhattan High School for Girls New York NY
Bais Yaakov of Monsey Monsey NY
Bais Yaakov of Ramapo Monsey NY
Pe’er Bais Yaakov Monsey NY
Bais Rochel of Monsey Spring Valley NY
Bais Yaakov Drav Hirsch Spring Valley NY
Ateres Bais Yaakov Spring Valley NY
Bais Yaakov D’Chassidei Gur High School Brooklyn NY
Bnos Chava Brooklyn NY
Machon Bais Yaakov Brooklyn NY
Tiferes Miriam Brooklyn NY
Mesilas Bais Yaakov Brooklyn NY
Bais Brocho of Karlin Stolin Brooklyn NY
Bais Yaakov Adas Yereim Brooklyn NY
Bais Yaakov of Boro Park Brooklyn NY
Bais Yaakov of Boro Park Brooklyn NY
Nesivos Bais Yaakov High School Brooklyn NY
Bet Yaakov Ateret Torah High School Brooklyn NY
Lev Bais Yaakov Brooklyn NY
Nefesh Academy High School Brooklyn NY
Prospect Park Bnos Leah HS Brooklyn NY
Bais Yaakov D’Rav Meir Brooklyn NY
Bet Yaakov Orot Sarah HS Brooklyn NY
Bnos Yaakov Brooklyn NY
Bnos Yaakov Brooklyn NY
Masores Bais Yaakov Brooklyn NY
Masores Bais Yaakov Brooklyn NY
Shaare Torah Girls High School Brooklyn NY
Yeshiva of Brookyn Brooklyn NY
Shevach High School Flushing NY
Ohr Chana High School Elmhurst NY
TAG High School Far Rockaway NY
Tichon Meir Moshe Far Rockaway NY
Bais Yaakov South Fallsburg Fallsburg NY
Ora Academy Rochester NY
Bais Yaakov of Scranton Scranton PA
Bnos Yisroel Girls High School Scranton PA
Bnos Yisroel High School of Baltimore Baltimore MD
Bais Yaakov of Baltimore Baltimore MD
Bina High school Norfolk VA
Temima High School for Girls Atlanta GA
Sharei Bina Torah Academy Hollywood FL
Bais Yaakov of Miami North Miami Beach FL
Bais Yaakov Derech Hatorah High School Lynhurst OH
Hebrew Academy of Cleveland Yavne High School Beachwood OH
Atara Girls High School Cincinnati OH
Bais Yaakov High School of Indiana Mishawaka IN
Yeshivas Darchei Torah Southfield MI
Bais Yaakov of Detroit Oak Park MI
Torah Academy of Milwaukee Milwaukee WI
Bais Yaakov of the Twin Cities Minneapolis MN
Bais Yaakov of Chicago Chicago IL
Hanna Sacks Bais Yaakov High School Chicago IL
Esther Miller Bais Yaakov St. Louis MO
Mesorah High School Dallas TX
TGA Houston Houston TX
Beth Jacob High School of Denver Denver CO
Shearim Torah High School Phoenix AZ
Bais Yaakov High School of LA Los Angeles CA
Bnos Devorah High School Los Angeles CA
Bnos Esther Los Angeles CA
Meira Academy Palo Alto CA
Derech Emunah Seattle WA
Beth Jacob High School of Montreal (D’Rav Hirschprung) Montreal QC
Beth Jacob High School Toronto Toronto ON
Tiferes Bais Yaakov Toronto ON
Bnos Bais Yaakov of Toronto Toronto ON
Valley Torah Girls School Valley Village CA
Bnos Bais Yaakov Lakewood NJ
Bais Shifra Miriam Monsey NY
Bnos Derech Yisroel Monsey NY
Bnos Yisroel Viznitz Monsey NY
Ohel Bluma Rochel Monsey NY
Bais Malka Belz Spring Valley NY
BAIS TRANY Spring Valley NY
Bnos Esther Pupa Spring Valley NY
Tomer Devora High School Brooklyn NY
Bais Chana Brooklyn NY
Bnos Yaakov of Pupa Brooklyn NY
Tiferes Bnos Brooklyn NY
Bais Yaakov of Khal Adas Yereim Brooklyn NY
Bnos Square Williamsburg Brooklyn NY
Bais Malka Belz Brooklyn NY
Bnos Yaakov Pupa Boro Park Brooklyn NY
Bais Esther Brooklyn NY
Bais Ruchel Dsatmar Brooklyn NY
Bnos Margulia Viznitz Brooklyn NY
Bnos Tzion Bobov Brooklyn NY
Bnos Yisroel Viznitz Brooklyn NY
Belz High School Montreal QC
Bais Tziporah Montreal Montreal QC
Bais Tzirel Boisbriand QC
School Name Country City
Lubavitch senior girls school England London
Merkos L’inyonei Chinuch/Chabad School of Milan Italy Milano
Ateres Girls High School England Gateshead
Beis Soroh Schenierer Seminary England Salford
Beis Yaakov Jewish High School Academy England Salford
Bnos Yisroel High Manchester England Salford
Yesoday Hatorah England London
Tiferes High School England London
Beis Chinuch Lebenos Girls High School England London
Tiferes High School England Manchester
Beis Chinuch High School Manchester England Manchester
Beth Zion Lauder Grundschule Germany Berlin
Gibraltar Girls High School Gibraltar Gibralter
Machon Chen Switzerland Zurich
Judische Schule Switzerland Zurich
Acheinu Lauder Ukraine Lvov
Jesode Hatorah – Beth Jacov Belgium Antwerp
Merkaz Hatorah School France Le Raincy
NR Hatorah France Paris
Beith Esther Brazil Sao Paulo
Beit Yakov Brazil Sao Paulo
Bet Yaacov Panama Panama Attention: Mr. Josafat Caballero
Bnot Keter Torah Mexico mexico city
Seminar Beth Yaakov Mexico Mexico Colonial Periodista
Academia Hebrea de Panama panama Republic of panama
Heijal HatoraSeminary Argentina Buenos Aires
School Benoth Jerusalem Belgium Antwerp
Bais Chinuch High School Belgium Antwerp
Bais Rachel Belgium Antwerp
Bais Malka England C.I.F Express S.A.
Bais Malka England London
Beis Trana England London
BETH YAACOV Mexico Mexico City
Shelly Tobias
Beth Jacob Grammar School England London
Beth Jacob Grammar School England London
Hirsch Lyons Girls High School South Africa Johannesburg
Cape Town Torah High School South Africa Cape Town
Beis Yaacov Johannesburg South Africa Yeoville,  Gauteng
Yeshiva College Girls high South Africa Glenhazel
Yeshiva Maharsha Girls High School South Africa Fairmount
Name of the School City / Address
משגב האמהות אופקים
נוה יוכבד אופקים
תיכון בית יעקב אור יהודה
בנות שרה אלעד
החדש אלעד אלעד
בית יעקב אבות אשדוד
החדש אשדוד אשדוד
ויזניץ אשדוד אשדוד
נאות שמחה אשדוד
שירת ברוריה – ואת עלית אשדוד
ביע אשקלון אשקלון
מעיין חיים ושלום אשקלון
יעדים באר יעקב
אור מרגלית באר שבע
בית יעקב החדש באר שבע
בת מלך בית הגדי
ואת עלית בית שמש
ויזניץ בית שמש בית שמש
כה תאמר בית שמש
מורשת דליה בית שמש
נתיבות יעל בית שמש
שבילי בינה בית שמש
תורת אמך בית שמש
בנות הרמה בית שמש
אור שרה שרנסקי בית שמש
בית מלכה בית שמש
בית ברכה ביתר ביתר
דסי צציק ביתר
בדרך אימותינו ביתר עילית
דרכי רחל ביתר עילית
כלל חסידי ביתר ביתר עילית
משמרת מאיר ביתר עילית
נתיבות חכמה ביתר עילית
נתיבות שלום ביתר עילית
שבילי דעת ביתר עילית
אור החיים סמינר (נתיבות הדסה עיוני) בני ברק
אלקיים בני ברק
בית יעקב החדש בני ברק
גברא בני ברק בני ברק
ויזניץ בני ברק בני ברק
כהנא בני ברק
מסילות בת שבע בני ברק
נתיבות הדסה – תיכון בני ברק
נתיבי בינה בני ברק
עטרת רחל בני ברק
תהילה בני ברק
גור בני ברק בני ברק
בית יעקב חסידי בני ברק
גור בני ברק בני ברק
שלהבת הדרום דימונה
מעלות זכרון יעקב זכרון יעקב
מעלות ציפורה זכרון יעקב
באר מרים חדרה
בית יעקב חדרה חדרה
בית דוד חולון
לוית חן חולון
בית יעקב חיפה חיפה
בת מלך טבריה
תפארת טבריה טבריה
בנות לאה יבנה יבנה
בית מלכה יבניאל
אהל ברכה ירושלים
אורה ושמחה ירושלים
איילת השחר ירושלים
אפיקי דעת ירושלים
בית חוה בויאן ירושלים
בית מלכה ירושלים
בנות אליישיב ירושלים
בנות אלישבע ירושלים
בנות חיל ירושלים
בנות ציון ירושלים
דרכי שרה ירושלים
החדש ירושלים
ויזניץ ירושלים ירושלים
ירים משה ירושלים
מעלות ירושלים
מרגלית ירושלים
נוות ישראל ירושלים
נתיב ירושלים
נתיב החינוך ירושלים
סניף דרכי רחל ירושלים
עטרת חן ירושלים
עלי באר ירושלים
פרי חכמה ירושלים
ביה”ס הצנע לכת ירושלים
עולמות ירושלים
תורני רמות ירושלים
רמת החינוך ירושלים
בנות הדסה ירושלים
אור רחל כפר גדעון
נוה חוה כרמיאל
שלהבת מגדל העמק
בית יעקב קריית ספר – פוירשטיין מודיעין עילית
הישן מודיעין עילית מודיעין עילית
ויזניץ מודיעין עילית מודיעין עילית
מאיר מודיעין עילית מודיעין עילית
מעלות שרה מודיעין עילית
עלי שור מודיעין עילית
בית ברכה קרלין מודיעין עילית
שערי שמחה נהריה
אהל חיה נתיבות
החדש נתיבות נתיבות
נוה חיה נתיבות
קהילות יעקב נתיבות
תפארת שרה נתיבות
בית חנה קריית צאנז נתניה
בית יעקב נתניה נתניה
בית מרגלית נתניה
בית יעקב עכו עכו
בית יעקב עמנואל עמנואל
מעיין החינוך התורני פתח תקוה
רננות פתח תקוה
שלהבת פתח תקוה
אפיקים פתח תקוה
תומר דבורה צפת
בית יעקב צפת צפת
אהל חנה קריית אונו
בית יעקב קריית אתא קריית אתא
נתיבי רחל קריית גת
בית יעקב רחובות רחובות
ממגד גבעות רכסים
שירת חנה תל אביב
שער שמעון – פיתוחי חותם תל אביב
ביע תל ציון תל ציון
אולפנא בהר”ן רחוב פינס 91, גדרה ת.ד. 161, גדרה
ישורון אליעזר הן יהודה 7 חולון
חמד תורני ברנע הר כנען 2 אשקלון
אולפנית ת״א לילנבלום 7 תל-אביב
אולפנת אמית קרית מלאכי הנרקיסים 1
בית ספר בית אל בנות יד החרוצים בית אל
אמית איתן מעלה אדומים דרך קדם 40 מעלה אדומים
ישיבת חיצים איתמר מיקוד 4483400
ישיבת נתיב מאיר הפסגה 7 בית וגן ירושלים
אולפנת ישי גבעת ושינגטון גבעת ושינגטון
אפלמן דימונה ת”ד 324 מלכי ישראל
אור תורה קדימה צורן ההסתדרות 3 קדימה צורן
בעל שם טוב צביה לובטקין 35 תל אביב
אולפנת יבנה חולון דובנוב 4 חולון
ישיבת אמית אלירז יבנה 25 פתח תקווה
אור השחר השופטים 23 רמת השרון
ממ”ד אריאל אשדוד רחוב קק”ל 9 אשדוד
ממ”ד צמח השדה הצפצפה 10 מעלה אדומים
אולפנת נווה שרה הרצוג גניחובסקי 8 בני ברק
אולפנת מרכז שפירא מרכז שפירא
ישיבת בני עקיבא גד מכלוף 4 נתניה
אולפנת צביה הרצליה העצמאות 66 הרצליה
אורות בנים אנחנו מונים 400 תלמידים ולא 300 שד נהר הדן 3 בית שמש
צביה מעלה אדומים דרך קדם 30, מעלה אדומים
עשה חיל דוד המלך, אפרת
ישיבת נחלים רחוב דן 54, נחלים
אור השחר השופטים 33 רמת השרון
אורות עציון בנות גוש עציון נווה דניאל קרית חינוך גוש עציון
אריאל טלמון טלמון ד.נ. מודיעין
דביר עתניאל עתניאל ד.ה. הר חברון
מעלה התורה בנות דרך קדם 15 מעלה אדומים
אמית דהיר בית שמש עליית הנוער 2 בית שמש
בני חיל קדומים מצפה ישי קדומים
ישיבת ימה אורט אלקנה עורי צפון 2 אלקנה
בני חיל קדומים מצפה ישי קדומים
אולפנת קרית גת שדרות לכיש 48
פסגות פסגות ד.נ מזרח בנימין
אושא יחד המעפיל 9 ברמת גן
אמי”ת המר האחים קיבוביץ פינת ש בן ציון
אולפנת אמית אוריה באר שבע וינגייט 62 באר שבע
צביה אלישיב לוד כצנלסון 4 לוד
חמד נצח ישראל רחוב מוהליבר 10 פתח תקוה
מקיף ב אשקלון בן צבי 6 אשקלון
ישיבת אמית מבצע יואב 5 באר שבע
סעדיה גאון משה הדדי 9 אור יהודה
אחיה הר סיני 15 הרצליה
נחלת בנימין המייסדים 6 עפרה מזרח בנימין
מעלות חיים פתח תקווה אונטרמן 14 פתח תקווה
אהבת יצחק בנות כוכב השחר ד”נ מזרח בנימין 9064100
חן עפרה המייסדים 8 עפרה ד.נ מזרח בנימין 9062700
יד שבתי שלמה בן יוסף 16 אשדוד
אמית צפת בנות רח הכ”ב 10 ת.ד 1423 צפת
אולפנת אמי”ת גבעת שמואל מנחם בגין 2 גבעת שמואל
בן עטר דימונה
ישיבת גב”ש רחוב זבוטינסקי 59 גבעת שמואל
אפלמן דימונה מלכי ישראל ת”ד 324 דימונה
מעלה התורה בנים דרך הגיא 6 מעלה אדומים
אור תורה השקמה 5 תל מונד
יפה נוף רחוב נחל שורק 5, יפו
אורות רשי רחוב אריה ליב יפה 6 נתניה מיקוד 42490
ישורון פרדס חנה רחוב הבוטנים 71 פרדס חנה
חמד צורים דרך בגין 36 ראש העין
אריאל בורוכוב 23 רמלה
במעלה יהוד נורדאו 9 יהוד
ימין הרצוג המערב 2 אילת
נעם מורשת ישורון יהודה הלוי 18 אופקים
חמד אמונים צהל 7 גבעתיים
אמית אורגד בובר 12 נתניה
חטב אולפנית טבריה מורן 4 טבריה
תורני מדעי אמית שדרות המגינים 17 שדרות
אולפנת נריה ישוב נריה ד.נ מודיעין 71937
ישיבת צביה אשקלון שיבת ציון 16
חמ”ד אלפסי הצבר 45 דימונה
יסודי שפיר בית ספר יסודי שפיר-מרכז שפירא ת.ד 425 מיקוד 79411 ד.נ לכיש צפון
“אמונים” צה”ל 7 גבעתיים
אור השרון מושב תנובות
אור השרון מושב תנובות
חמד טללים שמעון 44
אולפנית הראל תל חי 70 כפר סבא
תמר אריאל סיני 1 נתניה
תורני לבנות עוזיאל רחוב הרב עוזיאל אשקלון
גן חגית טרסט אברהם 10 פת ירושלים
אולפנית מבשרת חדרה בר אילן 38 חדרה
ישיבת אמית אשדוד יצחק ורדימון 6 אשדוד
אולפנת צביה רבבה ישוב רבבה
משואה רח’ האצ”ל 2 קרני שומרון
חמד דרכא המר בורוכוב 10 בת ים
ביס “מישרים” הלפיד 16 שוהם
דביר אשדוד ראש פינה 11
ממ”ד תורני גבעת מרדכי סרנא יחזקאל 2 ג. מרדכי ירושלים
נעם הצבי בנים רחובות קאופמן 1 רחובות
בורג מוטה גור 2 מזכרת בתיה
מורשה בנות עד”ש שפיק 1
אולפנת צביה חיפה רחוב רבי עקיבא 40
דביר אשדוד ראש פינה 11
ממ”ד תורני גבעת מרדכי סרנא יחזקאל 2 ג. מרדכי ירושלים
הראל חולון עין גדי 16 חולון
ממד שלום מלאכי 20 פתח תקווה
לוינסון צהל 23 קרית ים
נעם המאירי קפלן 2 לוד
בירב רחוב הכב’ צפת
מקיף אריאל רחוב הכלניות 8 טירת כרמל
ביהס אלישבע פרדס חנה המלאכה 1 פרדס חנה
ישיבת בנע קרית שמואל חיפה יוסף שטרן 9 קרית שמואל חיפה
אולפנית אמונה רחוב המלאכה 1 פרדס חנה
חוב תחכמוני רחוב הנשיא 27חדרה
ישיבת בני עקיבא חדרה השלום 1 חדרה
אפרתי בני עייש רח הכוהנים 1 בני עייש
נעם פרדס חנה חבקוק פרדס חנה
יבע אדרת. בר אילן 40 בת ים
ממ”ד מורשת מורשת. ד. נ משגב
דרך יהודית דולב
ישיבת צביה אילת מלכת שבא 22 אילת
מעלות משולם שי עגנון 1 רחובות
עץ חיים יוסף בן מתיתיהו
בורג מוטה גור 2 מזכרת בתיה
מורשה בנות עד”ש שפיק 1
אולפנת צביה חיפה רחוב רבי עקיבא 40
דביר אשדוד ראש פינה 11

Approximately 50,000 high school students registered to Taste the Positive during Lunch Brake program from over two hundred participating schools. The girls hail from as far away as Lvov, Ukraine; Pinsk, Belarus, Gibraltar, Mexico City, Venezuela, Panama, Johannesburg, Capetown, Milan, Antwerp, Manchester, London, Ottawa, Berlin, and schools across the entire United State, Canada, and Eretz Yisroel.

HOW Does LunchBrake work? The way the program works is that the girls will commit to learning the two specially chosen halachas a day. The halachas were specifically chosen as potential challenges which a regular high school girl might face during her school day.

WHY do we do LUNCHBRAKE? The concept of a machsom is that by spending one hour a day paying careful attention and trying to observe the halachas to the best of one’s ability, that thought process will carry over through more of the day. That way, not only will one have an hour a day of shmira but the participants will also gain awareness and sensitivity which will give them cause to pause on other occasions throughout their day. The halachas are also chosen and presented to be interesting so that the girls will want to go home and share what they have learned with their family and friends. In this way, the machsom will have an ever greater affect as the one month, multi-faceted machsom’s expected ripple effect carries over into the rest of the day/week/month/year of the participating students.